Javatmal Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 85.90

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Mjaft Më Kritikove
USD 85.90

Mjaft Më Kritikove

Lulediell dhe orkide

Plot Shkëlqim
USD 85.90

Plot Shkëlqim

Trëndafila

INFOINFOINFO
Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 148.89

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Nënshtrim
USD 148.89

Nënshtrim

24 Trëndafila

Festim
USD 148.89

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Strehim
USD 148.89

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Dashuria e përgjegjshme
USD 85.90

Dashuria e përgjegjshme

Trëndafila, zambakë dhe karafila

Pritshmëri
USD 85.90

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Flirtim
USD 85.90

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

Dashuri e Shenjtë
USD 148.89

Dashuri e Shenjtë

Zambakë, trëndafila dhe karafila

Kthjelltësi
USD 85.90

Kthjelltësi

8 trëndafila

INFOINFOINFO