Kalkuta Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Kalkuta është vendi i prehjes së Nënës Terezës. Poashtu është shtëpia e disa llojeve lulesh. Disa nga këto lule janë orkidetë ekzotike dhe zambakët e ujit mahnitës, së bashku me zambakët e verdhë dhe rozë. Kanat shumëngjyrëshe poashtu shihen kudo. Vizitorët do të kënaqen edhe me aromën e jaseminëve në formë ylli kur lulëzojnë.
E butë
USD 115.40

E butë

24 Trëndafila dhe jargavan

Festim
USD 142.87

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Kapem Pas Teje
USD 82.43

Kapem Pas Teje

Zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Dashuri e Pastër
USD 148.37

Dashuri e Pastër

36 Trëndafila

Dashuri ngurruese
USD 75.56

Dashuri ngurruese

12 Trëndafila

Besnikëri
USD 115.40

Besnikëri

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Të Përkas Ty
USD 103.03

Të Përkas Ty

3 Gerbera , karafila dhe gipsofila

Bukuri e Ndjeshme
USD 82.43

Bukuri e Ndjeshme

Trëndafila dhe karafila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 75.56

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

INFOINFOINFO
Arratisu Me Mua
USD 82.43

Arratisu Me Mua

Trëndafila

E paharrueshme
USD 82.43

E paharrueshme

6 Trëndafila dhe lule të vogla

Mjaft Më Kritikove
USD 82.43

Mjaft Më Kritikove

Lulediell dhe orkide

INFOINFOINFO
Moderne
USD 82.43

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

E re
USD 82.43

E re

Zambakë dhe trëndafila

E përjetshme
USD 82.43

E përjetshme

Karafila, trëndafila, zambakë , sumbulla

INFOINFOINFO
Joshje
USD 103.03

Joshje

12 Trëndafila

Pritshmëri
USD 82.43

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Vetmi
USD 115.40

Vetmi

Orkide , zambakë , karafila

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Kalkuta. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Kalkuta kohët e fundit : -