Kamarhati Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 86.82

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 150.49

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Nënshtrim
USD 150.49

Nënshtrim

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Joshëse
USD 86.82

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

Festim
USD 150.49

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Mjaft Më Kritikove
USD 86.82

Mjaft Më Kritikove

Lulediell dhe orkide

INFOINFOINFO
Kujdesi Amënor
USD 121.55

Kujdesi Amënor

6 Trëndafila , orkide dhe karafila

Strehim
USD 150.49

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Pritshmëri
USD 86.82

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Urime
USD 121.55

Urime

Trëndafila dhe orkide

Shëndet i Mirë
USD 108.52

Shëndet i Mirë

Gerbera , trëndafila , karafila dhe zambakë

Flirtim
USD 86.82

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

INFOINFOINFO