Khandva Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 88.10

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Hutim
USD 152.71

Hutim

Zambakë, trëndafila, luledielli, livande dhe karafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 152.71

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Nënshtrim
USD 152.71

Nënshtrim

24 Trëndafila

Festim
USD 152.71

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Elegancë
USD 88.10

Elegancë

Gerbera , karafila dhe trëndafila

INFOINFOINFO
E përjetshme
USD 88.10

E përjetshme

Karafila, trëndafila, zambakë , sumbulla

Puthje
USD 123.34

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

Strehim
USD 152.71

Strehim

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Pritshmëri
USD 88.10

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Flirtim
USD 88.10

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

Dashuri e Shenjtë
USD 152.71

Dashuri e Shenjtë

Zambakë, trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO