Khanna Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 87.10

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Vdes për ty
USD 150.97

Vdes për ty

Trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 150.97

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Nënshtrim
USD 150.97

Nënshtrim

24 Trëndafila

Festim
USD 150.97

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Optimizëm
USD 79.84

Optimizëm

12 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Dashuri e Braktisur
USD 150.97

Dashuri e Braktisur

Trëndafila, zambakë dhe orkide

Strehim
USD 150.97

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Pritshmëri
USD 87.10

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Përsosmëri
USD 87.10

Përsosmëri

6 Trëndafila

Mjaft Më Kritikove
USD 87.10

Mjaft Më Kritikove

Lulediell dhe orkide

Të Dua Ende
USD 87.10

Të Dua Ende

5 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO