Kharagpur Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 86.12

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Hijeshi e Pjekur
USD 86.12

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 149.27

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Nënshtrim
USD 149.27

Nënshtrim

24 Trëndafila

Jeta Është e Ëmbël
USD 149.27

Jeta Është e Ëmbël

5 zambakë, karafila, trëndafila, gerbera, dhe gipsofila

Festim
USD 149.27

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Tërheqje
USD 149.27

Tërheqje

Trëndafila, karafila dhe orkide

Buzëqeshëse
USD 86.12

Buzëqeshëse

Trëndafila

Dashuria e përgjegjshme
USD 86.12

Dashuria e përgjegjshme

Trëndafila, zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Strehim
USD 149.27

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Faleminderit Për Miqësinë Tënde
USD 107.64

Faleminderit Për Miqësinë Tënde

12 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

Pritshmëri
USD 86.12

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO