Koçin Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 86.93

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 150.68

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Nënshtrim
USD 150.68

Nënshtrim

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Seksi
USD 152.13

Seksi

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Krenare
USD 79.69

Krenare

12 Trëndafila

Thashethemëse
USD 156.48

Thashethemëse

72 Trëndafila

INFOINFOINFO
Festim
USD 150.68

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Fillimi i Miqësisë
USD 121.70

Fillimi i Miqësisë

Trëndafila , orkide dhe gipsofila

Jetë e Lumtur
USD 108.66

Jetë e Lumtur

Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Shpirtmirësi e Përkryer
USD 86.93

Shpirtmirësi e Përkryer

9 trëndafila dhe gipsofila

Strehim
USD 150.68

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Joshje
USD 108.66

Joshje

12 Trëndafila

INFOINFOINFO