Kolar Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 85.80

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 148.72

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Nënshtrim
USD 148.72

Nënshtrim

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Bukuri Shpirtërore
USD 148.72

Bukuri Shpirtërore

12 Trëndafila dhe orkide

Festim
USD 148.72

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Imagjinatë
USD 85.80

Imagjinatë

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Seksi
USD 150.15

Seksi

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Strehim
USD 148.72

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Magjepsëse
USD 148.72

Magjepsëse

12 Trëndafila, karafila , zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Pritshmëri
USD 85.80

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Humor
USD 107.25

Humor

Trëndafila, zambakë, karafila dhe gerbera

E përjetshme
USD 85.80

E përjetshme

Karafila, trëndafila, zambakë , sumbulla

INFOINFOINFO