Krishnanagar Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 86.59

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Plot Shkëlqim
USD 86.59

Plot Shkëlqim

Trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 150.09

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Nënshtrim
USD 150.09

Nënshtrim

24 Trëndafila

Puthje
USD 121.22

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

Rrezikojmë
USD 86.59

Rrezikojmë

Karafila , sumbulla dhe statice

INFOINFOINFO
Mbyllje Hesapi
USD 108.24

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Festim
USD 150.09

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 150.09

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Besnike
USD 121.22

Besnike

12 Trëndafila, zambakë , viburnum , margarita , karafila dhe statice

Strehim
USD 150.09

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Pritshmëri
USD 86.59

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO