Kumbakonam Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 87.82

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 152.22

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Nënshtrim
USD 152.22

Nënshtrim

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Festim
USD 152.22

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Ashpërsi
USD 87.82

Ashpërsi

Trëndafila dhe gladiola

Strehim
USD 152.22

Strehim

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Pritshmëri
USD 87.82

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Magjepsëse
USD 152.22

Magjepsëse

12 Trëndafila, karafila , zambakë dhe gipsofila

Jetë e Lumtur
USD 109.78

Jetë e Lumtur

Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Flirtim
USD 87.82

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

Dashuri e Shenjtë
USD 152.22

Dashuri e Shenjtë

Zambakë, trëndafila dhe karafila

Dashuri Besuese
USD 152.22

Dashuri Besuese

3 tulipanë , 3 rozë , 3 zambakë , orkide

INFOINFOINFO