Loni Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 87.32

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 151.35

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Nënshtrim
USD 151.35

Nënshtrim

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Festim
USD 151.35

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Paç Fat
USD 80.04

Paç Fat

12 Trëndafila

Strehim
USD 151.35

Strehim

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Pritshmëri
USD 87.32

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Ndjenja Të Ngrohta
USD 109.15

Ndjenja Të Ngrohta

Zambakë dhe trëndafila

Flirtim
USD 87.32

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

INFOINFOINFO
Kujtime Të Hirshme
USD 87.32

Kujtime Të Hirshme

Karafila, zambakë dhe lule delfin

Dashuri e Shenjtë
USD 151.35

Dashuri e Shenjtë

Zambakë, trëndafila dhe karafila

Rrezikojmë
USD 87.32

Rrezikojmë

Karafila , sumbulla dhe statice

INFOINFOINFO