Luknov Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 85.29

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

E mrekullueshme
USD 119.40

E mrekullueshme

12 Trëndafila dhe zambakë

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 147.83

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Nënshtrim
USD 147.83

Nënshtrim

24 Trëndafila

Festim
USD 147.83

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Strehim
USD 147.83

Strehim

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Pritshmëri
USD 85.29

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Flirtim
USD 85.29

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

Dashuri e Shenjtë
USD 147.83

Dashuri e Shenjtë

Zambakë, trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Rrezikojmë
USD 85.29

Rrezikojmë

Karafila , sumbulla dhe statice

Bukuri madhështore
USD 85.29

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

Seksi
USD 149.25

Seksi

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO