Malegaon Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 85.62

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Dashuria e përgjegjshme
USD 85.62

Dashuria e përgjegjshme

Trëndafila, zambakë dhe karafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 148.41

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Nënshtrim
USD 148.41

Nënshtrim

24 Trëndafila

Ashpërsi
USD 85.62

Ashpërsi

Trëndafila dhe gladiola

Festim
USD 148.41

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Magjepsëse
USD 148.41

Magjepsëse

12 Trëndafila, karafila , zambakë dhe gipsofila

Elegante
USD 78.49

Elegante

12 Trëndafila dhe gipsofila

Bashkim
USD 119.87

Bashkim

24 trëndafila

INFOINFOINFO
Thjeshtësi Magjepsëse
USD 85.62

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

Moderne
USD 85.62

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

Strehim
USD 148.41

Strehim

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO