Maler Kotla Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 86.57

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 150.05

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Nënshtrim
USD 150.05

Nënshtrim

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Buzëqeshëse
USD 86.57

Buzëqeshëse

Trëndafila

Festim
USD 150.05

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Vetmi
USD 121.19

Vetmi

Orkide , zambakë , karafila

INFOINFOINFO
Hutim
USD 150.05

Hutim

Zambakë, trëndafila, luledielli, livande dhe karafila

Shije e Mirë
USD 150.05

Shije e Mirë

Trëndafila , sumbulla dhe karafila

Bukuri Shpirtërore
USD 150.05

Bukuri Shpirtërore

12 Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Strehim
USD 150.05

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Hijeshi e Pjekur
USD 86.57

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

Pritshmëri
USD 86.57

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO