Malkajgiri Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 86.46

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 149.87

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Nënshtrim
USD 149.87

Nënshtrim

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Mashtrim
USD 86.46

Mashtrim

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Puthje
USD 121.05

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

Faleminderit Për Miqësinë Tënde
USD 108.08

Faleminderit Për Miqësinë Tënde

12 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Fyerje
USD 149.87

Fyerje

Trëndafila, karafila, zambakë dhe gipsofila

Magjepsëse
USD 149.87

Magjepsëse

12 Trëndafila, karafila , zambakë dhe gipsofila

Festim
USD 149.87

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Dashuri Besuese
USD 149.87

Dashuri Besuese

3 tulipanë , 3 rozë , 3 zambakë , orkide

Zonjë Zemërbardhë
USD 86.46

Zonjë Zemërbardhë

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Origjinale
USD 121.05

Origjinale

12 Zambakë

INFOINFOINFO