Marmagao Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 86.18

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 149.38

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Pranim
USD 86.18

Pranim

3 luledielli dhe karafila

INFOINFOINFO
Nënshtrim
USD 149.38

Nënshtrim

24 Trëndafila

Mjaft Më Kritikove
USD 86.18

Mjaft Më Kritikove

Lulediell dhe orkide

Plot Shkëlqim
USD 86.18

Plot Shkëlqim

Trëndafila

INFOINFOINFO
Vetmi
USD 120.66

Vetmi

Orkide , zambakë , karafila

Lavdi
USD 86.18

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Joshje
USD 107.73

Joshje

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Festim
USD 149.38

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Fisnikëri
USD 107.73

Fisnikëri

Trëndafila, karafila, gerbera dhe orkide

Joshje e Gjatë
USD 120.66

Joshje e Gjatë

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO