Mau Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 86.65

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 150.19

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Nënshtrim
USD 150.19

Nënshtrim

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Magjepsje
USD 86.65

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

Më Duaj Më Tepër
USD 86.65

Më Duaj Më Tepër

Zambakë, gerbera , karafila dhe livande

E re
USD 86.65

E re

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Festim
USD 150.19

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Ashpërsi
USD 86.65

Ashpërsi

Trëndafila dhe gladiola

Shëndet i Mirë
USD 108.31

Shëndet i Mirë

Gerbera , trëndafila , karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Besnike
USD 121.31

Besnike

12 Trëndafila, zambakë , viburnum , margarita , karafila dhe statice

Strehim
USD 150.19

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Pritshmëri
USD 86.65

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO