Medinipur Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 86.81

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 150.48

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Nënshtrim
USD 150.48

Nënshtrim

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Optimizëm
USD 79.58

Optimizëm

12 Trëndafila dhe gipsofila

Përulësi e Këndshme
USD 86.81

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

Festim
USD 150.48

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Joshëse
USD 86.81

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

Strehim
USD 150.48

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Pritshmëri
USD 86.81

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Flirtim
USD 86.81

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

Dashuri e Shenjtë
USD 150.48

Dashuri e Shenjtë

Zambakë, trëndafila dhe karafila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 79.58

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

INFOINFOINFO