Mirialguda Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Joshëse
USD 86.90

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

Fitore
USD 86.90

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 150.62

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Nënshtrim
USD 150.62

Nënshtrim

24 Trëndafila

Bashkim
USD 121.65

Bashkim

24 trëndafila

Festim
USD 150.62

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Joshje
USD 108.62

Joshje

12 Trëndafila

Bukuri madhështore
USD 86.90

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

Elegante
USD 79.65

Elegante

12 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Strehim
USD 150.62

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Qejf
USD 150.62

Qejf

Orkide , trëndafila, gerbera , karafila dhe zambakë

Të Dua Ende
USD 86.90

Të Dua Ende

5 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO