Motihari Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 86.60

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 150.11

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Nënshtrim
USD 150.11

Nënshtrim

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Ashpërsi
USD 86.60

Ashpërsi

Trëndafila dhe gladiola

Festim
USD 150.11

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Durim
USD 86.60

Durim

Trëndafila, zambakë , karafila , lule bretkosë

INFOINFOINFO
Modesti
USD 86.60

Modesti

8 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

Strehim
USD 150.11

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Meritë
USD 108.25

Meritë

3 Zambakë , trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Pritshmëri
USD 86.60

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Zonjë Zemërbardhë
USD 86.60

Zonjë Zemërbardhë

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Përulësi e Këndshme
USD 86.60

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

INFOINFOINFO