Mumbai Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Mumbai është shtëpia e Portës së Indisë si dhe e disa lloje të bimëve. Disa nga lulet mund të gjenden nëpër kopshtet e varura ku tarracat duket se gjithmonë janë në lulëzim. Salivat e kuqe dhe blu rriten nëpër kopshte, së bashku me lantanat dhe farërat flutur. Aguliçet dhe petuniat lulëzojnë në pranverë e kanat lulëzojnë në verë.
Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 150.89

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Lavdi
USD 85.56

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Lidhjet e Dhembshurisë
USD 85.56

Lidhjet e Dhembshurisë

9 trëndafila

INFOINFOINFO
Mashtrim
USD 85.56

Mashtrim

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Kujdesi Amënor
USD 119.78

Kujdesi Amënor

6 Trëndafila , orkide dhe karafila

Buzëqeshëse
USD 85.56

Buzëqeshëse

Trëndafila

INFOINFOINFO
E çmuar
USD 132.23

E çmuar

Karafila , trëndafila

Dashuri e mrekullueshme
USD 85.56

Dashuri e mrekullueshme

12 Trëndafila

Pavdekshmëri
USD 85.56

Pavdekshmëri

Karafila, trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Bukuri Pa Ndjenja
USD 108.89

Bukuri Pa Ndjenja

Zambak, karafila , trëndafila dhe gerbera

Dashuri e Ftohtë
USD 85.56

Dashuri e Ftohtë

Zambakë dhe trëndafila

Ego
USD 85.56

Ego

Trëndafila, karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Hijeshi e Pjekur
USD 85.56

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

Plot Shkëlqim
USD 85.56

Plot Shkëlqim

Trëndafila

Falënderim
USD 150.89

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

INFOINFOINFO
Kujtime Të Hirshme
USD 85.56

Kujtime Të Hirshme

Karafila, zambakë dhe lule delfin

Respekt
USD 119.78

Respekt

24 Trëndafila

Të Dua Ende
USD 85.56

Të Dua Ende

5 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Top