Murvara Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 86.75

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

E ëmbël
USD 86.75

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 150.36

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Nënshtrim
USD 150.36

Nënshtrim

24 Trëndafila

Festim
USD 150.36

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 150.36

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Shpërblim Për Mirësi
USD 156.14

Shpërblim Për Mirësi

36 Trëndafila

Mirënjohje
USD 86.75

Mirënjohje

10 Trëndafila dhe gipsofila

Strehim
USD 150.36

Strehim

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Pritshmëri
USD 86.75

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Flirtim
USD 86.75

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

Dashuri e Shenjtë
USD 150.36

Dashuri e Shenjtë

Zambakë, trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO