Nandjal Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 86.23

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 149.47

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Nënshtrim
USD 149.47

Nënshtrim

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Paqe
USD 86.23

Paqe

12 Trëndafila dhe gipsofila

Festim
USD 149.47

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Magjepsëse
USD 149.47

Magjepsëse

12 Trëndafila, karafila , zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Luks
USD 86.23

Luks

Trëndafila dhe zambakë

Gazmore
USD 86.23

Gazmore

Gerbera , trëndafila , zambakë

Strehim
USD 149.47

Strehim

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Pritshmëri
USD 86.23

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Flirtim
USD 86.23

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

Dashuri e Shenjtë
USD 149.47

Dashuri e Shenjtë

Zambakë, trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO