Nandurbar Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 85.45

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Dëshirë
USD 148.11

Dëshirë

12 Trëndafila dhe zambakë

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 148.11

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Nënshtrim
USD 148.11

Nënshtrim

24 Trëndafila

Dashuri e pa shkëmbyer
USD 119.63

Dashuri e pa shkëmbyer

Zambakë, karafila, trëndafila, gipsofila

Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 148.11

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

INFOINFOINFO
Festim
USD 148.11

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Më Duaj Më Tepër
USD 85.45

Më Duaj Më Tepër

Zambakë, gerbera , karafila dhe livande

Bukuri madhështore
USD 85.45

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

INFOINFOINFO
Joshje
USD 106.81

Joshje

12 Trëndafila

Fisnikëri
USD 106.81

Fisnikëri

Trëndafila, karafila, gerbera dhe orkide

Strehim
USD 148.11

Strehim

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO