Nangi Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 86.73

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 150.33

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Nënshtrim
USD 150.33

Nënshtrim

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Dhuromë Një Buzëqeshje
USD 86.73

Dhuromë Një Buzëqeshje

9 trëndafila dhe gipsofila

Hutim
USD 150.33

Hutim

Zambakë, trëndafila, luledielli, livande dhe karafila

Festim
USD 150.33

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Misterioze
USD 108.41

Misterioze

12 Trëndafila

Guximtare
USD 150.33

Guximtare

Gerbera , trëndafila dhe zambakë

Strehim
USD 150.33

Strehim

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Pritshmëri
USD 86.73

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Humor
USD 108.41

Humor

Trëndafila, zambakë, karafila dhe gerbera

Kthjelltësi
USD 86.73

Kthjelltësi

8 trëndafila

INFOINFOINFO