Nangloi Jat Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 87.19

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Durim
USD 87.19

Durim

Trëndafila, zambakë , karafila , lule bretkosë

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 151.14

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Nënshtrim
USD 151.14

Nënshtrim

24 Trëndafila

Shpirtmirësi e Përkryer
USD 87.19

Shpirtmirësi e Përkryer

9 trëndafila dhe gipsofila

Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 151.14

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

INFOINFOINFO
Festim
USD 151.14

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Strehim
USD 151.14

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Fisnikëri
USD 108.99

Fisnikëri

Trëndafila, karafila, gerbera dhe orkide

INFOINFOINFO
Pritshmëri
USD 87.19

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Mikpritje
USD 122.07

Mikpritje

Trëndafila, zambakë, trëndafila dhe gipsofila

Kujtime Të Hirshme
USD 87.19

Kujtime Të Hirshme

Karafila, zambakë dhe lule delfin

INFOINFOINFO