Nju Dehli Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Rehati
USD 65.21

Rehati

Zambakë, karafila , orkide , gerbera

E mrekullueshme
USD 53.46

E mrekullueshme

12 Trëndafila dhe zambakë

Mendime Qiellore
USD 65.21

Mendime Qiellore

Zambakë , trëndafila dhe karafila

Frymëzim
USD 65.21

Frymëzim

6 Zambakë , 6 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFOINFO
Fyerje
USD 65.21

Fyerje

Trëndafila, karafila, zambakë dhe gipsofila

Bukuri Tekanjoze
USD 38.19

Bukuri Tekanjoze

Trëndafila dhe gipsofila

Thellësisht e Dashuruar
USD 38.19

Thellësisht e Dashuruar

Trëndafila dhe shqopa

Dashuri e Shenjtë
USD 65.21

Dashuri e Shenjtë

Zambakë, trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFOINFO
Unitet
USD 47.00

Unitet

2 Zambakë dhe karafila

Shpirtmirësi e Përkryer
USD 38.19

Shpirtmirësi e Përkryer

9 trëndafila dhe gipsofila

E hirshme
USD 38.19

E hirshme

Karafila , trëndafila

Dashuri Besuese
USD 65.21

Dashuri Besuese

3 tulipanë , 3 rozë , 3 zambakë , orkide

INFOINFOINFOINFO
Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 65.21

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

E ëmbël
USD 38.19

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

Urtësi
USD 38.19

Urtësi

Trëndafila dhe karafila

E këndshme
USD 53.46

E këndshme

Luledielli , trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFOINFO