Palghat Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 86.90

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 150.63

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Nënshtrim
USD 150.63

Nënshtrim

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Festim
USD 150.63

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 150.63

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

Lavdi
USD 86.90

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Optimizëm
USD 79.66

Optimizëm

12 Trëndafila dhe gipsofila

Strehim
USD 150.63

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Shije e Mirë
USD 150.63

Shije e Mirë

Trëndafila , sumbulla dhe karafila

INFOINFOINFO
Pritshmëri
USD 86.90

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Urime
USD 121.66

Urime

Trëndafila dhe orkide

Më Duaj Më Tepër
USD 86.90

Më Duaj Më Tepër

Zambakë, gerbera , karafila dhe livande

INFOINFOINFO