Panapat Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Tërheqje
USD 149.21

Tërheqje

Trëndafila, karafila dhe orkide

Fitore
USD 86.08

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 149.21

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

INFOINFOINFO
Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 149.21

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Nënshtrim
USD 149.21

Nënshtrim

24 Trëndafila

Bukuri Shpirtërore
USD 149.21

Bukuri Shpirtërore

12 Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Festim
USD 149.21

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Pranim
USD 86.08

Pranim

3 luledielli dhe karafila

Seksi
USD 150.64

Seksi

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Pranim Dashurie
USD 86.08

Pranim Dashurie

Trëndafila

Strehim
USD 149.21

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Rini
USD 86.08

Rini

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO