Panihati Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 85.57

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 148.33

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Nënshtrim
USD 148.33

Nënshtrim

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Mirënjohje
USD 85.57

Mirënjohje

10 Trëndafila dhe gipsofila

Festim
USD 148.33

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Dashuri Besuese
USD 148.33

Dashuri Besuese

3 tulipanë , 3 rozë , 3 zambakë , orkide

INFOINFOINFO
Strehim
USD 148.33

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Pritshmëri
USD 85.57

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Rini
USD 85.57

Rini

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Gjithnjë besnike
USD 106.97

Gjithnjë besnike

Trëndafila, zambakë, gerbera, statice dhe gipsofila

Flirtim
USD 85.57

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

Dashuri e Shenjtë
USD 148.33

Dashuri e Shenjtë

Zambakë, trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO