Panvel Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 86.92

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 150.66

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Nënshtrim
USD 150.66

Nënshtrim

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Fitore
USD 86.92

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Festim
USD 150.66

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Delikate
USD 86.92

Delikate

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Origjinale
USD 121.69

Origjinale

12 Zambakë

Gazmore
USD 86.92

Gazmore

Gerbera , trëndafila , zambakë

Strehim
USD 150.66

Strehim

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Pritshmëri
USD 86.92

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Mbrojtje
USD 108.65

Mbrojtje

Zambakë, trëndafila , orkide dhe livande

Flirtim
USD 86.92

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

INFOINFOINFO