Patan Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 88.36

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 153.16

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Nënshtrim
USD 153.16

Nënshtrim

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Festim
USD 153.16

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Përqafime
USD 110.45

Përqafime

Trëndafila dhe gipsofila

Strehim
USD 153.16

Strehim

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Pritshmëri
USD 88.36

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Ashpërsi
USD 88.36

Ashpërsi

Trëndafila dhe gladiola

Fillimi i Miqësisë
USD 123.71

Fillimi i Miqësisë

Trëndafila , orkide dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Flirtim
USD 88.36

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

Forcë
USD 110.45

Forcë

9 Trëndafila dhe karafila

Dashuri Besuese
USD 153.16

Dashuri Besuese

3 tulipanë , 3 rozë , 3 zambakë , orkide

INFOINFOINFO