Patiala Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 87.20

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 151.14

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Nënshtrim
USD 151.14

Nënshtrim

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Puthje
USD 122.08

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

Festim
USD 151.14

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Shije e Mirë
USD 151.14

Shije e Mirë

Trëndafila , sumbulla dhe karafila

INFOINFOINFO
Dashuri e Braktisur
USD 151.14

Dashuri e Braktisur

Trëndafila, zambakë dhe orkide

Strehim
USD 151.14

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Pritshmëri
USD 87.20

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Plot Shkëlqim
USD 87.20

Plot Shkëlqim

Trëndafila

Flirtim
USD 87.20

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

Dashuri e Shenjtë
USD 151.14

Dashuri e Shenjtë

Zambakë, trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO