Purnia Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 87.39

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 151.47

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Nënshtrim
USD 151.47

Nënshtrim

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Kthjelltësi
USD 87.39

Kthjelltësi

8 trëndafila

Lavdi
USD 87.39

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Festim
USD 151.47

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Strehim
USD 151.47

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Pritshmëri
USD 87.39

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Unitet
USD 109.23

Unitet

2 Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Flirtim
USD 87.39

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

Seksi
USD 152.93

Seksi

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Dashuri e Shenjtë
USD 151.47

Dashuri e Shenjtë

Zambakë, trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO