Ragjapalaijam Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 86.33

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Ndjenja Të Ngrohta
USD 107.91

Ndjenja Të Ngrohta

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 149.63

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Nënshtrim
USD 149.63

Nënshtrim

24 Trëndafila

E paharrueshme
USD 86.33

E paharrueshme

6 Trëndafila dhe lule të vogla

Thjeshtësi Magjepsëse
USD 86.33

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

INFOINFOINFO
Magjepsëse
USD 149.63

Magjepsëse

12 Trëndafila, karafila , zambakë dhe gipsofila

Rehati
USD 149.63

Rehati

Zambakë, karafila , orkide , gerbera

Festim
USD 149.63

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
E ëmbël
USD 86.33

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

E përjetshme
USD 86.33

E përjetshme

Karafila, trëndafila, zambakë , sumbulla

Dashuri ngurruese
USD 79.13

Dashuri ngurruese

12 Trëndafila

INFOINFOINFO