Rançi Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 86.26

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 149.52

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Nënshtrim
USD 149.52

Nënshtrim

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Qëndrueshmëri
USD 107.83

Qëndrueshmëri

4 zambakë dhe 7 trëndafila

Festim
USD 149.52

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Rini
USD 86.26

Rini

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Besnike
USD 120.76

Besnike

12 Trëndafila, zambakë , viburnum , margarita , karafila dhe statice

Falënderim
USD 149.52

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

Fisnike
USD 86.26

Fisnike

Zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Përjetësi
USD 120.76

Përjetësi

Zambakë, trëndafila, gerbera , orkide dhe karafila

Unitet
USD 107.83

Unitet

2 Zambakë dhe karafila

Përulësi e Këndshme
USD 86.26

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

INFOINFOINFO