Ratlam Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 87.02

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Madhështore
USD 150.83

Madhështore

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 150.83

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Nënshtrim
USD 150.83

Nënshtrim

24 Trëndafila

Fisnike
USD 87.02

Fisnike

Zambakë dhe gipsofila

Festim
USD 150.83

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Përkryerje
USD 121.83

Përkryerje

24 Trëndafila

Zonjë e Bukur
USD 87.02

Zonjë e Bukur

Trëndafila dhe karafila

Strehim
USD 150.83

Strehim

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Pritshmëri
USD 87.02

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Flirtim
USD 87.02

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

Dashuri e Shenjtë
USD 150.83

Dashuri e Shenjtë

Zambakë, trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO