Reva Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 86.40

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Respekt
USD 120.95

Respekt

24 Trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 149.75

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Nënshtrim
USD 149.75

Nënshtrim

24 Trëndafila

E ëmbël
USD 86.40

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

Dashuria e përgjegjshme
USD 86.40

Dashuria e përgjegjshme

Trëndafila, zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Festim
USD 149.75

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Krenare
USD 79.20

Krenare

12 Trëndafila

Strehim
USD 149.75

Strehim

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Pritshmëri
USD 86.40

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Urime
USD 120.95

Urime

Trëndafila dhe orkide

E hirshme
USD 86.40

E hirshme

Karafila , trëndafila

INFOINFOINFO