Rishra Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 88.38

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Kthjelltësi
USD 88.38

Kthjelltësi

8 trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 153.19

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Nënshtrim
USD 153.19

Nënshtrim

24 Trëndafila

Joshje e Gjatë
USD 123.73

Joshje e Gjatë

Trëndafila dhe orkide

Festim
USD 153.19

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Respekt
USD 123.73

Respekt

24 Trëndafila

Origjinale
USD 123.73

Origjinale

12 Zambakë

Bukuri Pa Ndjenja
USD 110.47

Bukuri Pa Ndjenja

Zambak, karafila , trëndafila dhe gerbera

INFOINFOINFO
Strehim
USD 153.19

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Pritshmëri
USD 88.38

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Flirtim
USD 88.38

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

INFOINFOINFO