Saharsa Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Hijeshi e Pjekur
USD 86.48

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

Fitore
USD 86.48

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 149.90

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Nënshtrim
USD 149.90

Nënshtrim

24 Trëndafila

Magjepsje
USD 86.48

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

Lidhjet e Dhembshurisë
USD 86.48

Lidhjet e Dhembshurisë

9 trëndafila

INFOINFOINFO
Festim
USD 149.90

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Dëshirë
USD 149.90

Dëshirë

12 Trëndafila dhe zambakë

Strehim
USD 149.90

Strehim

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Pritshmëri
USD 86.48

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Flirtim
USD 86.48

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

Dashuri e Shenjtë
USD 149.90

Dashuri e Shenjtë

Zambakë, trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO