Salem Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 87.00

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 150.80

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 150.80

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Bukuri e Qëndrueshme
USD 79.75

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Nënshtrim
USD 150.80

Nënshtrim

24 Trëndafila

Elegancë
USD 87.00

Elegancë

Gerbera , karafila dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Festim
USD 150.80

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Kotësi
USD 121.80

Kotësi

Zambakë , karafila dhe gipsofila

E këndshme
USD 121.80

E këndshme

Luledielli , trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Pajtim
USD 150.80

Pajtim

7 Trëndafila, gerbera , karafila , zambakë dhe orkide

Jetë e Lumtur
USD 108.75

Jetë e Lumtur

Zambakë dhe karafila

Urime
USD 121.80

Urime

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO