Sambalpur Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 87.85

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 152.27

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Nënshtrim
USD 152.27

Nënshtrim

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Delikate
USD 87.85

Delikate

12 Trëndafila

Festim
USD 152.27

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Madhështore
USD 152.27

Madhështore

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Mbyllje Hesapi
USD 109.81

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Strehim
USD 152.27

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Mbrojtje
USD 109.81

Mbrojtje

Zambakë, trëndafila , orkide dhe livande

INFOINFOINFO
Pritshmëri
USD 87.85

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Frymëzim
USD 152.27

Frymëzim

6 Zambakë , 6 trëndafila dhe gipsofila

Zonjë e Bukur
USD 87.85

Zonjë e Bukur

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO