Satara Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 85.84

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

E përjetshme
USD 85.84

E përjetshme

Karafila, trëndafila, zambakë , sumbulla

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 148.80

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Nënshtrim
USD 148.80

Nënshtrim

24 Trëndafila

Festim
USD 148.80

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

E dhimbsur
USD 85.84

E dhimbsur

Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Strehim
USD 148.80

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Pritshmëri
USD 85.84

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Hutim
USD 148.80

Hutim

Zambakë, trëndafila, luledielli, livande dhe karafila

INFOINFOINFO
Flirtim
USD 85.84

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

Dashuri e Shenjtë
USD 148.80

Dashuri e Shenjtë

Zambakë, trëndafila dhe karafila

Elegancë
USD 85.84

Elegancë

Gerbera , karafila dhe trëndafila

INFOINFOINFO