Seoni Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 87.92

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 152.40

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Nënshtrim
USD 152.40

Nënshtrim

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Shpërblim Për Mirësi
USD 158.26

Shpërblim Për Mirësi

36 Trëndafila

Festim
USD 152.40

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

E përjetshme
USD 87.92

E përjetshme

Karafila, trëndafila, zambakë , sumbulla

INFOINFOINFO
Krenare
USD 80.60

Krenare

12 Trëndafila

Bukuri madhështore
USD 87.92

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

Magjepsje
USD 87.92

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Arratisu Me Mua
USD 87.92

Arratisu Me Mua

Trëndafila

Strehim
USD 152.40

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Gjithnjë besnike
USD 109.91

Gjithnjë besnike

Trëndafila, zambakë, gerbera, statice dhe gipsofila

INFOINFOINFO