Shimoga Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 87.01

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Hutim
USD 150.81

Hutim

Zambakë, trëndafila, luledielli, livande dhe karafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 150.81

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Nënshtrim
USD 150.81

Nënshtrim

24 Trëndafila

Vetmi
USD 121.81

Vetmi

Orkide , zambakë , karafila

Të Përkas Ty
USD 108.76

Të Përkas Ty

3 Gerbera , karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Gjithnjë besnike
USD 108.76

Gjithnjë besnike

Trëndafila, zambakë, gerbera, statice dhe gipsofila

Festim
USD 150.81

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Kthjelltësi
USD 87.01

Kthjelltësi

8 trëndafila

INFOINFOINFO
Strehim
USD 150.81

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Pritshmëri
USD 87.01

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Flirtim
USD 87.01

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

INFOINFOINFO