Shivaji Nagar Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 86.94

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 150.69

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Nënshtrim
USD 150.69

Nënshtrim

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 150.69

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

Festim
USD 150.69

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Delikate
USD 86.94

Delikate

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Mbyllje Hesapi
USD 108.67

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Strehim
USD 150.69

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Vetmi
USD 121.71

Vetmi

Orkide , zambakë , karafila

INFOINFOINFO
Pritshmëri
USD 86.94

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Bukuri Tekanjoze
USD 86.94

Bukuri Tekanjoze

Trëndafila dhe gipsofila

Flirtim
USD 86.94

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

INFOINFOINFO