Shrirampur Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 87.91

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 152.39

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Shije e Mirë
USD 152.39

Shije e Mirë

Trëndafila , sumbulla dhe karafila

INFOINFOINFO
Nënshtrim
USD 152.39

Nënshtrim

24 Trëndafila

Festim
USD 152.39

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Strehim
USD 152.39

Strehim

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Besnike
USD 123.08

Besnike

12 Trëndafila, zambakë , viburnum , margarita , karafila dhe statice

Pranim
USD 87.91

Pranim

3 luledielli dhe karafila

Pritshmëri
USD 87.91

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Martesë e Lumtur
USD 152.39

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

Dashuri e mrekullueshme
USD 87.91

Dashuri e mrekullueshme

12 Trëndafila

Flirtim
USD 87.91

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

INFOINFOINFO