Sikar Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 86.40

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 149.77

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Nënshtrim
USD 149.77

Nënshtrim

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Bukuri e Qëndrueshme
USD 79.20

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Shpirtmirësi e Përkryer
USD 86.40

Shpirtmirësi e Përkryer

9 trëndafila dhe gipsofila

Përshtypje Që Zgjat
USD 149.77

Përshtypje Që Zgjat

Zambakë, orkide, gerbera dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Festim
USD 149.77

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Flirtim
USD 86.40

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

Lavdi
USD 86.40

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Strehim
USD 149.77

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Mendime Qiellore
USD 149.77

Mendime Qiellore

Zambakë , trëndafila dhe karafila

Shije e Mirë
USD 149.77

Shije e Mirë

Trëndafila , sumbulla dhe karafila

INFOINFOINFO