Thanesar Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 87.47

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 151.61

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Nënshtrim
USD 151.61

Nënshtrim

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Bukuri madhështore
USD 87.47

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

Joshëse
USD 87.47

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

Festim
USD 151.61

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Guximtare
USD 151.61

Guximtare

Gerbera , trëndafila dhe zambakë

Fyerje
USD 151.61

Fyerje

Trëndafila, karafila, zambakë dhe gipsofila

Strehim
USD 151.61

Strehim

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
E këndshme
USD 122.45

E këndshme

Luledielli , trëndafila dhe orkide

Pritshmëri
USD 87.47

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Martesë e Lumtur
USD 151.61

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

INFOINFOINFO