Tonk Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 88.18

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Mahnitëse
USD 158.72

Mahnitëse

Trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 152.84

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Nënshtrim
USD 152.84

Nënshtrim

24 Trëndafila

E paharrueshme
USD 88.18

E paharrueshme

6 Trëndafila dhe lule të vogla

Festim
USD 152.84

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Martesë e Lumtur
USD 152.84

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

Hijeshi e Pjekur
USD 88.18

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

Strehim
USD 152.84

Strehim

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Pritshmëri
USD 88.18

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 152.84

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

Ashpërsi
USD 88.18

Ashpërsi

Trëndafila dhe gladiola

INFOINFOINFO